Müügi- ja tarnetingimused

Turvapilk.ee e-poodi haldab Microcam OÜ ( reg nr: 12914395, aadress: Käo 52B, Tallinn, Harjumaa 11311). Turvapilk.ee on  valveseadmete, side-ja helindusseadmete ning muid sellega seonduvaid tooteid  müüv e-pood.
Müügitingimused kehtivad Turvapilk.ee veebipoest ostja (edaspidi tarbija) ja ettevõtja Microcam OÜ (edaspidi Turvapilk.ee vahel alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Microcam OÜ arvelduskontole.
Turvapilk.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi.

Tellimuse vormistamine

Vali välja endale sobilik toode, vajuta nupule “Lisa korvi” ja toode lisatakse ostukorvi.
Seejärel on võimalik jätkata teiste toodetega tutvumist, nende lisamist ostukorvi, muuta korvi sisu või alustada maksmist.

Kauba eest tasumine

 • Kauba eest tasumiseks mine ostukorvi, mille leiad leheküljel ülal
 • paremal servas, korvi kujutisele vajutades.
 • Vajutades nupule “Maksa” suunatakse lehele, kus tuleb täita ära kontaktandmed ja tarneaadress ning tarneaeg.
 • Pane tähele: kontaktandmete ja tarneaadressi täitmisle tuleb olla tähelepanelik, sest selle informatsiooni õigsusest ja täpsusest sõltub soovitud toote kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
 • Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
 • Kui oled täitnud vajalikud lahtrid ja kontrollinud andmed üle, siis vajuta maksmiseks nuppu “Maksa”, mis asub lehel all paremas nurgas.
 • Peale nupule “Maksa” vajutamist kuvatakse Makseviisid, kus on pankade loetelu, mille kaudu on võimalik tasuda. Tasuda on võimalik läbi Montonio Finance UAB.
 • Vali endale sobiv makseviis, mille kaudu soovida tasuda, selleks vajutada panga pildi juures olevat nuppu “Maksa”.
 • Peale klikkimist nupule “Maksa” suunatakse teid Montonio Finance UAB pakutavatele pangalinkidele.
 • Kui tasud Montonio Finance UAB kaudu siis tuleb märkida linnuke kasti “Olen tutvunud ja nõustun tingimustega” ja vajutada vastava panga logole. Seejärel suunatakse panka, kus tuleb kontrollida üle makseinfo, sooritada makse ja vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”.
 • Ostukinnitus saadetakse esitatud e-posti aadressile.

Hinnainfo ja tooteinfo

Turvapilk.ee on käibemaksukohuslane. Turvapilk.ee veebipoes toodud hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu (20%).

Müügilepingu jõustumine

Toote müügilepinguga kohustub Turvapilk.ee andma tarbijale üle toote ning tegema võimalikuks omandi ülemineku tarbijale, tarbija aga kohustub  veebipoele tasuma toote eest esitatud tellimusel näidatud summa ja võtma toote vastu.
Turvapilk.ee Tellimused, mille eest ei ole tasutud, tühistatakse 7 tööpäeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
Müügileping jõustub pärast tarbija tehtud makse laekumist Turvapilk.ee arvelduskontole.

Kohaletoimetamine

Turvapilk.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Turvapilk.ee veebipoe arvelduskontole.
Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõesed ja kehtivad andmed.
Turvapilk.ee ei vastuta toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui toode on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Turvapilk.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.
Kohaletoimetamise aeg:

 • Turvapilk.ee postitab tellimuse maksimaalselt 28  tööpäeva jooksul pärast tellimuse eest tasumist. Üldjuhul jõuab tellitud kaup tellijani 1-4 tööpäeva jooksul. Maksimaalne tarneaeg on 28 tööpäeva.

Kohaletoimetamise viisid:

 • Omniva pakiautomaat  või kulleriga
 • Smartposti pakiautomaati või kulleriga
 • Saatmiskulud sõltuvad pakendite arvust ja kaalust ning teenusepakkujast.

Tellitud toode peab kohale jõudma tervena ja kinnises pakendis. Kui pakend on transpordil viga saanud, siis tuleb sellest viivitamatult teada anda e-posti teel: info@turvapilk.ee
Turvapilk.ee kohaletoimetamise kohustus loetakse täidetuks, kui toode on jõudnud Omniva või Smartposti pakiautomaati. Samuti kohustus loetakse täidetuks  kui tooted on antud kullerile kohaletoimetamiseks.

Toote tagastamine või ümbervahetamine

Peale toote kättesaamist on tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
Tarbija peab toote tagastama 14 päeva jooksul peale ostu.
Toote tagastamise- ja ümbervahetamise kulud katab tarbija.
Turvapilk.ee tagastab tagastamisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, toote maksumuse. Postikulu ei kuulu tagastamisele.
Toode peab olema orginaalpakendis ja ei tohi olla kasutatud. Toode peab olema kasutusjälgedeta, lõhnadeta ja etikettidega – vastasel juhul on Turvapilk.ee-l õigus tagastatud tootest keelduda.
Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Turvapilk.ee-st või toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine tarbija poolt toote eest tasutud ning tarbijale tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Turvapilk.ee tarbijale avalduse.
Juhul, kui tarbija ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on tarbijal õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks tarbija ja Turvapilk.ee vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.
Toote tagastamiseks või ümbervahetamiseks tuleb tarbijal esitada toote ostust taganemise soov e-posti teel. Tarbija saadab vabas vormis avalduse e-posti aadressile info@turvapilk.ee. Turvapilk.ee vastab saadetud avaldusele 5 tööpäeva jooksul ja annab tarbijale juhtnöörid, kuidas toode tagastada või ümber vahetada.
Toote ümber vahetamine

 • Toote ümbervahetamise korral paneb Turvapilk.ee tarbijale uue soovitud toote teele niipea, kui on ümbervahetamisele kuuluva toote kätte saanud. Uus toode jõuab tarbijani sama kiiresti kui tavaostu korral;
 • Ümbervahetamisel teistsuguse toote vastu ilma veenva põhjenduseta lisandub postitasu.
 • Turvapilk.ee ei saa alati garanteerida toodete ümbervahetamise võimalust, sest asendustoode võib lihtsalt puududa. Juhul, kui tarbija asendustoodet ei leia, tagastab Turvapilk.ee tarbijale ostusumma.

Turvapilk.ee ei vastuta toodetel lasuvate puuduste eest, mis on tekkinud:

 • Kliendist tulenevatel põhjustel;
 • Toote mittesihipärase kasutamise tõttu;
 • Toodete kasutusjuhendis märgitud õpetuse mittejärgimise või hoolduse mittetegemise tõttu;

Vastutus ja vääramatu jõud

Turvapilk.ee ei vastuta tarbijale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Turvapilk.ee ei saanud mõjutada ning mille saabumist Turvapilk.ee ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud);
Turvapilk.ee vastutab tarbija ees ja tarbija vastutab Turvapilk.ee ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses;
Turvapilk.ee ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale;
Turvapilk.ee vastutab tarbija eest toote müügihinna ulatuses. Turvapilk.ee ei võta vastutust puudusega toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

Tingimuste muutmine

Turvapilk.ee-l on õigus veebipoe arengust tulenevalt ja selle parema ning turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje Turvapilk.ee kaudu;
Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel . Kui tarbija edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Turvapilk.ee ja tarbija vahel tekkinud õigussuhtele tarbija poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesoleva lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti;
Turvapilk.ee jätab endale õiguse loobuda müügist, kui tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis (näiteks kui 25€ maksev toode on kogemata müügis 1€-ga, sellisel juhul on tegu ilmselgelt veaga, millest tulenevalt Turvapilk.ee eeldab, et tarbija mõistab seda ja saab aru, et toode ei kuulu sellise hinnaga müümisele).

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Muud tingimused

Käesoleva lepingu tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest;
Tarbija ja Turvapilk.ee vahel seoses Turvapilk.ee-lt toodete ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on tarbijal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse.
Turvapilk.ee tegutseb kliendi heaks ja parimas usus, seega loodetavasti jõuame olukorra lahendamisel kokkuleppele.

Küsimuste korral palun kirjutage info@turvapilk.ee